Walentynki

Wierszyki na Walentynki

Choć nie jestem milionerem,
Choć nie jeżdżę land roverem.
Chociaż rzadko pijam whisky,
Nie wyglądam jak Olbrychski.
Chociaż nie używam Ace,
Ani ubrań od Versace.
W piłkę nie gram jak Gadocha,
To nad życie Ciebie kocham!

Jak co roku około połowy lutego wypadają Walentynki i choć zwyczaj ten nie jest Polski zadomowił się u Nas na dobre. Jesteśmy też tego dnia bardziej kochający i bardziej się staramy aby ten dzień był wyjątkowy. Niektóre pary chodzą do restauracji, inne do kina, a pozostałe pozostają w domu i robią różne słodkie rzeczy. Ludzie wysyłają do ukochanych walentynkę - wiersz na walentynki albo wyznanie miłosne. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych spostrzeżeń, które mogą Ci się przydać tego dnia.

Spróbuj zrobić coś - coś innego

Musisz wyjść poza schemat. Najgorsze, co może się zdarzyć, że dostaniesz klapsa, ale wszystkie żarty na bok, po prostu staramy się być inni niż zwykle i odkrywać nowe podejścia, które pobudzają zarówno Ciebie i Twojego partnera. W Dniu Zakochanych szczególnie liczy się poczucie bliskości, z którym na co dzień bywa różnie.

Jeśli jesteś facetem, musisz pamiętać, że 96 procent kobiet kocha pocałunki w szyję.

One szaleją za nimi. Brzmi dziwnie dla facetów bo 90% z nich nie obchodzi czy całują w szyję czy gdzieś indziej, ale jeśli chcesz przynieść radość partnerce Twoje pieszczoty muszą błąkać się wokół jej szyi.

Jeśli jesteś kobietą, bez wątpienia wiesz, że faceci kochają francuskie pocałunki. Dodając trochę kontaktu języka (tylko końce języków ) można zrobić cuda w prawie każdym pocałunku lub po prostu otworzyć usta trochę szerzej i zainicjować kontakt językiem.

Większość ludzi nie używa rąk, gdy całuje.

Spróbuj położyć swoje ręce na plecach partnera Wyciągnij kochanka blisko do uścisku w środku namiętnego pocałunku. Wszystkie te działania mogą ożywić Wasze pocałunki.

Dokuczać? Dobrym sposobem na to jest, aby dać partnerowi kilka prostych pocałunków w usta, a następnie, kiedy pochyla się do następnego, wycofać i zrobić zalotny uśmiech. To zaostrzy apetyt na więcej pocałunków.

Można porozmawiać podczas całowania ? Oczywiście, tak długo, jak szepcze do ucha słodkie rzeczy Twój partner/ka. Czy wiesz, skąd wzięło się określenie czułe słówka? Ponieważ można powiedzieć, wszystko! Można nawet powiedzieć, głupie rzeczy, jak: Masz ładne uszy. Nie ważne jest to, co mówisz, ale jak mówisz, dotyk i oddech też jest ważny, to pobudza partnera.

Nie spieprz przygotowań do pocałunku.

Musisz mieć kontakt z oczami partnera/partnerki, mówić komplementy i prowadzić miłą rozmowę. Postaraj się odświeżyć oddech, wyprostuj (uczesz) włosy, dostosuj klapy kurtki.

Obserwuj reakcję partnera.

Jeśli Ona chichocze i jest uśmiechnięta, to znak że jesteś na dobrej drodze. Jeśli Ona jest znudzona i obojętna, spróbuj czegoś innego. Przesuwając pocałunki z ust do policzka, z ramienia na ramię, a następnie z powrotem do policzków i ust, można uzyskać poczucie tego, co eksytuje Twojego partnera.

Ostatnim i chyba najlepszym sposobem jest własna improwizacja, działaj:) To będzie Twój czas !!!

Dzięki powyższym sugestiom na pewno Twoja druga połówka będzie zadowolona i doceni Twoje starania i otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie. W formie całusów, buziaków lub innej... sam już wiesz jakiej jeśli znasz swoją drugą połówkę.

Doceniejcie się i szanujcie!!!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności