Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies    Rozumiem

Najczęstsze błędy podczas całowania

Rzeczy, które podczas całowania robisz źle

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej popełnianych błędów podczas całowania. Jeżeli podczas całowania popełniasz błędy, pomyśl co myśli Twoja/Twój partnerka/partner na temat Twojego zchowania w łóżku:)

 1. Świeży oddech
  Nie wystarczy umycie zębów przed spotkaniem. W dniu randki zrezygnuj z kiełbasy, cebuli, szczypiorku i czosnku. Pamiętaj o zabraniu ze sobą gum do żucia.

 2. Ogolona twarz
  Naturalnie dotyczy mężczyzn, jednodniowy, ostry zarost może zmasakrować twarz Twojej partnerki. Powinna ona wspominać ten moment nie dla tego, że przez tydzień schodzi jej z buzi naskórek:).

 3. Odpowiedni moment
  Określenie momentu na rozpoczęcie pocałunku nie jest aż tak trudne. Wystarczy, że będziesz powoli zmniejszał dystans fizyczny, a jednocześnie dyskretnie obserwował jej reakcję. Ona sama da Ci do zrozumienia, na ile chce żebyś się do niej zbliżył. Nie wykonuj gwałtownych ruchów. Nie czekaj z pocałunkiem do ostatniej chwili tuż przed pożegnaniem - to może doskonale sprawdzać się na amerykańskich filmach, ale w prawdziwym życiu niczego nie ułatwia. I najważniejsze: Nigdy nie pytaj, czy możesz ją pocałować - ryzykuj i podejmij próbę.

 4. Cel
  Zderzenie nosami to zły początek pocałunku -w ystarczy lekko przechylić głowę na bok i nie spieszyć się.

 5. Odgłosy

  Unikaj wydawania odgłosów takich jak: jęczenie, mlaskanie, cmokanie.

 6. Gryzienie

  Nie gryź swojej partnerki podczas pocałunku. Pozwól sobie na delikatne ugryzienia tylko wtedy jeżeli jesteś w 100 proc. pewien, że ona to lubi. Większości niewiast to się nie spodoba.

 7. Ślinienie

  Celem pocałunku nie jest transmisja jak największej ilości śliny do ust drugiej osoby.

 8. Cmokanie i lizanie

  Technikę polegającą na serii krótkich, powierzchownych, ale za to głośnych cmoknięć możesz zastosować, jeżeli chcesz pozbyć się swojej partnerki raz na zawsze:). Bądź jednak pewien, że staniesz się stałym tematem damskich żartów. Nie liż dziewczyny po twarzy, jeżeli jest to wasz pierwszy pocałunek i nie wiesz, że ona to lubi.

 9. Malinki

  Nie rób tego! Szpecące ciało "pamiątki" są niepotrzebne.