Jak całować?

Jak dobrze całować?

Ludzie od zawsze uwielbiają się całować. Naukowo potrzeba złączenia swych ust z wargami partnera jest niejako wrodzona, zarówno u ludzi, jak u innych ssaków. Usta są narządem, przez który poznajemy świat, a naukowcy dowodzą, że po sposobie całowania możemy dowiedzieć się, czy pasujemy do siebie pod kątem genetycznym. Nieźle nie? Jak dobrze całować? W czasie pocałunku powinniśmy czuć skupienie na sobie nawzajem, podczas gdy reszta świata wokół nas zaciera się. Podczas całowania lepiej nie patrzeć drugiej osobie w oczy. Zazwyczaj w chwilach uniesienia, zamykamy je odruchowo.

Ze wszystkiego w życiu można uczynić sztukę. Z całowania też! Wypróbuj różne pocałunki - twój kochanek będzie zachwycony. Sztuka całowania dla Ciebie i dla niego.

Pamiętasz swój pierwszy pocałunek?

Na pewno miałaś wtedy tremę, czy zrobiłaś niewinne oczy? W stresie przed pierwszym pocałunkiem nie ma nic dziwnego, to naturalne. Zastanawiałaś się, czy podołasz, czy będziesz umiała... Okazało się, że tak. Technik całowania jest mnóstwo. Od niewinnych ciepłych buziaków do wyrafinowanych namiętnych pieszczot, składających się na grę wstępną. Wszystkie rodzaje możesz udoskonalać i dostosowywać do swoich potrzeb. Doskonale sprawdzą się one także przy pieszczeniu innych części ciała ukochanej osoby.

Niech w szaleństwie dotknięć ust ogień płonie !!!
Niech przyjemna otchłań niebezpiecznie wciąga !!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności