Pocałunek na pierwszej randce?

Czy całować się na pierwszej randce?

Pierwsza randka to zazwyczaj wielki stres, ale gdy już trwa oswajamy się z nim i próbujemy wywrzeć jak najlepsze wrażenie na osobie z którą jesteśmy. Dużo zależy od tego czy się sobie spodobamy, jeśli tak to oznaka, że może pod koniec pierwszej randki coś będzie... np.: namiętny pocałunek, choc może się zdarzyć że ktoś ma twarde zasady i nie całuje się na pierwszej randce... ale od każdej zasady istnieje wyjątek, dlatego Staraj się!!! Więc chcesz uzyskać dobry pocałunek na pierwszej randce? Wszystko, co musisz zrobić, to dawać poprawne sygnały i będzie w porządku:), czy jest będzię to pocałunek w stylu dzięcioła (dziobak) lub romantyczny namiętny pocałunek zależy od Ciebie. Gdy już dojdzie do sytuacji w której będziecie się całować:

  1. Przechyl głowę na ramieniu partnera, uśmiechnij się i spójrz zarówno na oczy jak i usta - delikatnie się uśmiechnij. On / Ona będzie widzieć, że chcesz pocałunek.
  2. Jeśli Twój partner wykonuje ​​ruch pierwszy, NIE PANIKUJ. Wystarczy postępować naturalne i płynąć z prądem. Aby uczynić go bardziej wyjątkowy, pochyl się powoli i całuj na co najmniej 5 sekund i nie odwracaj się łatwo i szybko przejdź do uśmiechu.
  3. Warto trzymać się za ręce i utrzymywać kontakt wzrokowy, poczuć zapach płci przeciwnej, powąchać jej/jego włosy i zapytać go, czy on/ona zgadza się z Tobą i czy jest tej samej stronie.
  4. Jeśli działasz jak szalona/y On/Ona na pewno nie pocałuję Cię w ogóle, ale jeśli działasz naturalnie i trochę nieśmiało, będzie On/Ona uważa, że jesteś zabawną osobą i chce spędzać z Tobą czas i na pewno zapyta czy może Cię pocałować.
  5. Utrzymuj Kontakt wzrokowy! To spowoduje napięcie w obu z Was i chce się po prostu.
  6. Wyjmij gumę do żucia i gdy jesteście gotowi zrobić ruch, a zapach oddechu z pewnością będziesz miał/a na Twoich ustach.
  7. Poczekaj, aż nadejdzie idealny moment, aby dać mu podziękować, i kiedy będzie się tego spodziewał/a będzie już gotowy/a bo się tego spodziewał/a.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności