Jak i kiedy pocałować dziewczynę?

Zastanawiałeś się już na której randce i w jakich okolicznościach pocałujesz nowo poznaną dziewczynę? To który to będzie moment najbardziej zależy od tego jak bardzo dziewczyna jest Tobą zainteresowana. Jeśli chcesz wejść z nią w związek, raczej nie próbuj jej pocałować na pierwszym spotkaniu - zrób to na drugim lub trzecim. Chyba że widzisz na pierwszym spotkaniu chce Cię zjeść wzrokiem. Idealnie dla pierwszego pocałunku byłoby miejsce gdzie nikt Was nie widzi i będziecie sami - park lub inne mało uczęszczane miejsce, im więcej ludzi wokół tym gorzej i dziewczyna będzie się krępować.

Na pocałunek zdecyduj się kiedy jest Tobą zainteresowana - patrzy Ci głęboko w oczy, bawi się włosami lub pierścionkiem bądź bawi się stupką kieliszka od wina. Jeśli nie jesteś pewny czy da się pocałować wykonaj test - chwyć ją za dłoń i jeżeli odwzajemni uścisk to oznacza to że jest Tobą zainteresowana - wtedy przejdź do pocałunku. Jeżeli odrzuci Twoją dłoń to z dużym prawdpodobieństwem nie da Ci się pocałować, spróbuj za jakiś czas wykonać ten test bo być może jest trochę zaskoczona Twoim ruchem. Każde kolejne spotkanie bez pocałunku będzie Cię zbliżało do relacji koleżanka-kolega. Dlatego jak na trzecim spotkaniu nie widzisz zainteresowania to i tak spróbuj, nawet jak odmówi pokażesz swoją odwagę.

Jeśli przy pocałunku napotykasz opór to spróbuj jeszcze raz, jeśli jest on zdecydowany to pod żadnym pozorem nie trać pewności siebie i nie pokazuj że się przejmujesz. Rzuć tekstem np.: Nie udawaj że nie chcesz. Pewność siebie to podstawa, jeśli jednak jesteś nieśmiały możesz zastosować to - powiedz: Chcę Ci coś powiedzieć na ucho, po czym do ucha szepnij Jak dobrze się całujesz?, nieważne co odpowie - przejdź do pocałunku. Inny sposób - powiedz: Zamknij oczy, jeśli posłucha zbliż się i ją pocałuj, jeśli się nie zgodzi to powiedz To nie będzie niespodzianki i zbliż się do Niej, a następnie pocałuj. Powodzenia!!!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności