Czy całowanie to już zdrada?

Czy pocałunek to zdrada?

Może warto się nad tym zastanowić? Czy całowanie to zdrada? Czy całowanie to grzech? Co jest zdradą?
Nikt nie jest doskonały. Jestem wierną dziewczyna, ale raz się zdarzyło nie wiem w ogóle jakim cudem to jakaś magia była. Ten chłopak z którym się całowałam też ma żonę i też pierwszy raz coś takiego mu się przytrafiło. Ja nie wiem w ogóle, jak to się zaczęło wyszło jakoś samo i najgorsze jest to, że nie żałuję tego i ten chłopak też nie. Co o tym sądzicie?
- cytowany wpis pochodzi z jednego z forum.

W odpowiedzi ktoś udzielił odpowiedzi:
Szukasz usprawiedliwienia? W jednym filmie kiedyś było, w ramach usprawiedliwienia, że pocałunek to nie zdrada, po winie to nie zdrada, z dala od domu to nie zdrada, do buzi to nie zdrada więc nie zdradziłaś 4 razy. Ty tylko raz. Brawo, standardy się zmieniają, wartości nie istnieją, nie będzie prawdziwych zwiazków, więc nie będzie zdrad. Zdradziłaś, standardy na dzień dzisiejszy, teraz to już z górki, będziesz zdradzać dalej. I dalej toczy się dyskusja na wspomniany temat. Każdy ma swoje sumienie i każdy myślę, że uważa inaczej, kwestia indywidualna wg mnie.

A wy co sądzicie? Czy całowanie to zdrada? Przeskrobaliście coś może?

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności