Czy całowanie to już zdrada? Czy pocałunek to zdrada?

Co jest zdradą ? Czy całowanie to zdrada? Czy całowanie to grzech?
"Jestem wierną dziewczyna, ale raz się zdarzyło nie wiem w ogóle jakim cudem to jakaś magia była. Ten chłopak z którym się całowałam też ma żonę i też pierwszy raz coś takiego mu się przytrafiło. Ja nie wiem w ogóle, jak to się zaczęło wyszło jakoś samo i najgorsze jest to, że nie żałuję tego i ten chłopak też nie. Co o tym sądzicie"
- cytowany wpis pochodzi z jednego z forum. W odpowiedzi ktoś udzielił odpowiedzi:

"Szukasz usprawiedliwienia ? W jednym filmie kiedyś było, w ramach usprawiedliwienia, że pocałunek to nie zdrada, po winie to nie zdrada, z dala od domu to nie zdrada, do buzi to nie zdrada wiec nie zdradziłaś 4 razy. Ty tylko raz. Brawo, standardy się zmieniają , wartości nie istnieją, nie będzie prawdziwych zwiazków, więc nie będzie zdrad. Zdradziłaś, standardy na dzień dzisiejszy, teraz to już z górki, będziesz zdradzać dalej". I dalej toczy się dyskusja na wspomniany temat. Każdy ma swoje sumienie i każdy myślę, że uważa inaczej, kwestia indywidualna wg mnie. A wy co sądzicie? Czy całowanie to zdrada?

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies    Rozumiem