Necking - całowanie po szyi

Spotkałaś się z Nim kilka razy, a on całuje twoją szyję. Pocałunki w szyję oznaczają, że znalazłeś faceta, który jest romantyczny i który wie, jak cię docenić.

Nie pocałował Cię w usta ani w czoło, pocałował Cię w szyję. To pokazuje, że jest facetem twoich marzeń, to szczęście spotkać się z nim w losowym miejscu.

Całowanie w szyję to oznaka chemii seksualnej. Facet, który całuje Cię w szyję, robi to, ponieważ jest tobą bardzo zainteresowany. Uważa cię za niezwykle atrakcyjną i zdecydowanie czuje chemię seksualną. Mówiąc prościej – całowanie Cię w szyję to jego sposób na podniecenie.

Całowanie w szyję to rodzaj testu na poznanie poziomu komfortu. Pocałunek w czoło pokazuje, że mu na Tobie zależy. Pocałunek w usta oznacza, że ​​naprawdę Cię lubi i chce Cię lepiej poznać. Ale pocałunek w szyję oznacza, że ​​chce Cię przetestować, aby zobaczyć, czy Ty też chcesz się z nim dogadać. Pokazuje również jego poziom komfortu w związku.

Jeśli odwzajemniasz się pocałunkiem w jego szyję, w rzeczywistości mówisz, że naprawdę lubisz go również fizycznie i również chciałabyś z Nium być.

Necking polega na pieszczeniu szyi, karku i okolic za uszami. Te miejsca są wyjątkowo wrażliwe, a często pomijane podczas gry wstępnej. Zwolennikami neckingu są przede wszystkim kobiety, które czerpią z tego sposobu pieszczot najwięcej przyjemności. Necking to idealna propozycja na grę wstępną. Intensywność pieszczot w przypadku partnerek i partnerów jest inna. Panowie wolą bardziej zdecydowane i drapieżne ruchy.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności