Jak całować się z chłopakiem krok po kroku?

Jak całować się z chłopakiem krok po kroku

W niektórych okolicznościach to kobieta powinna pierwsza pocałować chłopaka. Kiedy wybrać ten odpowiedni moment? Żyjemy w czasach, w których przyzwyczailiśmy się, że to mężczyzna powinien przejąć inicjatywę i wykonać to pierwszy, więc może czasem warto poczekać, jeśli jednak mężczyzna zwleka - być może zwleka gdyż boi się Twojego odrzucenia - nie czekaj w nieskończoność. Częstym powodem zwlekania z pocałunkiem jest oziębłość kobiety, więc jeśli widzisz, że się Tobą interesuje też mu to okaż - usiądź obok niego, poklep go po ramieniu itp. Pozwoli mu to przezwyciężyć nieśmiałość i może Cię pocałuje. Jeśli to nie nastąpi a jest to któreś spotkanie z kolei, abyście nie pozostali na stopie koleżeńskiej zbliż się do niego i podczas chwili ciszy i pocałuj Go.

Jeśli też jesteś nieśmiała to poproś go o jakąś przysługę (np.: przyniesienie jakiejś rzeczy) i powiedz że w nagrodę dostanie od Ciebie buziaka (całusa). Możesz też spróbować innego sposobu: powiedz mu, aby zamknął oczy - wtedy zbliż się do niego i pocałuj go, jeśli nie zamknie oczu - zapodaj tekst: "No to nie będzie niespodzianki" po czym usiądź mu na kolanach i też go pocałuj:) Jeśli Cię odrzuci zachowaj zimną krew i pokaż, że się tym nie przejmujesz. Czy już próbowałaś tych sposobów?

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności