Jak całować faceta żeby oszalał?

Jak całować zniewalająco?

W niektórych okolicznościach to kobieta powinna pierwsza pocałować chłopaka. Kiedy wybrać ten odpowiedni moment? Żyjemy w czasach, w których przyzwyczailiśmy się, że to mężczyzna powinien przejąć inicjatywę i wykonać to pierwszy, więc może czasem warto poczekać, jeśli jednak mężczyzna zwleka - być może zwleka gdyż boi się Twojego odrzucenia - nie czekaj w nieskończoność. Częstym powodem zwlekania z pocałunkiem jest oziębłość kobiety, więc jeśli widzisz, że się Tobą interesuje też mu to okaż - usiądź obok niego, poklep go po ramieniu itp. Pozwoli mu to przezwyciężyć nieśmiałość i może Cię pocałuje. Jeśli to nie nastąpi a jest to któreś spotkanie z kolei, abyście nie pozostali na stopie koleżeńskiej zbliż się do niego i podczas chwili ciszy i pocałuj Go.

Jeśli też jesteś nieśmiała to poproś go o jakąś przysługę (np.: przyniesienie jakiejś rzeczy) i powiedz że w nagrodę dostanie od Ciebie buziaka (całusa). Możesz też spróbować innego sposobu: powiedz mu, aby zamknął oczy - wtedy zbliż się do niego i pocałuj go, jeśli nie zamknie oczu - zapodaj tekst: "No to nie będzie niespodzianki" po czym usiądź mu na kolanach i też go pocałuj:) Jeśli Cię odrzuci zachowaj zimną krew i pokaż, że się tym nie przejmujesz. Czy już próbowałaś tych sposobów?

Zanim pocałujesz, spójrz partnerowi w oczy i zbliż powoli do niego twarz – aby poczuł zapach Twojej skóry.

Powolne i delikatne całowanie to odpowiednia droga. Kiedy się rusza, żeby Cię pocałować, wsuń się i odpowiedz powoli. Zaciśnij delikatnie usta, masując jego usta swoimi. Zawsze najlepiej zacząć od dolnej wargi, a następnie możesz przejść do górnej.

Po zakończeniu delikatnego masażu możesz trochę wstrząsnąć. Zacznij go całować w agresywny sposób. Ściśnij jego usta między swoimi, ale uważaj, aby nie zmiażdżyć jego ust. Użyj rozsądnej presji, aby wyrazić pasję.

Możesz użyć zębów, ale nie gryź zbyt mocno! Bądź delikatna, jak to tylko możliwe. Nie chcesz przecież skrzywdzić swojego faceta. Delikatnie skub jego usta i wepchnij dolną i dolną wargę między zęby. Powoli przeciągnij zębami po jego ustach, aby wywołać charakterystyczne doznanie.

Gdzie mężczyźni lubią być całowani?

Nie ma zbyt wielu miejsc, w które faceci nie lubią być całowani! Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają te same strefy, więc kiedy całujesz swojego faceta w ten sposób, Ty pokazuj mu kreatywne miejsca, w których można Cię pocałować. Jedyna uwaga jest taka, że ​​niektórzy faceci uznają te obszary za zbyt wrażliwe lub łaskoczące, więc zawsze obserwuj reakcję swojego chłopaka na sygnały, że lubi, jak go całujesz.

  • Uszy - całowanie lub lizanie płatków usznych jest przyjemne dla większości facetów. Możesz rónież szeptać lub oddychać cicho do ucha swojego faceta podczas całowania.
  • Palce - spróbuj pocałować palce u dłoni swojego partnera. Jest tu mnóstwo zakończeń nerwowych i prawdopodobnie zareaguje pozytywnie.
  • Żołądek - okolica pępka również podnieca podczas pocałunku, zwłaszcza pępek.
  • Ramiona - delikatne pocałunki pod pachami lub w zgięciu ramienia mogą być również bardzo podniecające.
  • Stopy - dla niektórych całowanie lub dotykanie stóp jest bardzo zmysłowe. Każdy ma jakiś fetysz:)

W związku z tym, jeśli chcesz, aby facet był cały gorący i rozpalony, powinnaś pocałować też jego inne strefy erogenne. Musisz jednak być pewna, że chcesz wejść na wyższy poziom, zacznij go całować w tych miejscach.

Zanim zaczniesz show na dobre, najpierw skonsultuj się z facetem, aby sprawdzić, czy ma jakieś problemy. Wielu mężczyzn ma miejsca, w których chcieliby być całowani. Inni mogą się zawstydzić, gdy zostaną w jakiś sposób pocałowani. Dlatego mądrze jest dowiedzieć się, jakie są jego preferencje.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności