Gryzienie warg podczas całowania

Wargi spełniają bardzo ważną rolę podczas całowania. Kiedy pasja bierze górę, pocałunek łączy dwóch ludzi razem w wymianie zapachów, smaków, tajemnic i emocji. Całujemy ukradkiem, lubieżnie, delikatnie, nieśmiało, zachłannie i bujnie. Całujemy w biały dzień w środku nocy. Dajemy ceremonialne pocałunki, serdecznych pocałunki, pocałunki śmierci. Usta można stosować najpierw do jedzenia, a potem zastosować się do wypowiedzi, ale w całowaniu zaspokajają różne rodzaje głodów. W organizmie pocałunek wyzwala kaskadę neuronowych wiadomości i chemikaliów, które przekazują dotykowe odczucia, podniecenie seksualne, poczucie bliskości, motywacji, a nawet euforii.

A jak to jest z gryzieniem warg podczas całowania? Gryzienie warg podczas całowania nie zawsze jest zalotne. Według eksperta językowego Blake'a Eastmana, gryzienie warg często wskazuje na strach i niepokój. Może to oznaczać, że dana osoba czuje się nieswojo w danej sytuacji, jest zaniepokojona lub niepewna czegoś. Szaleńcze dobieranie się do damskich warg i rozciąganie ich w różnych kierunkach to najkrótsza droga do zniechęcenia do siebie kobiety. Jest to bardzo niepraktyczne, ale też niezbyt przyjemne i może zakończyć się nawet krwawieniem! Może także doprowadzić do nieprzyjemnych skutków ubocznych takich jak zakażenie bakteryjne, grzybiczne a też może być powodem raka skóry warg. Czasem warto nie szarżować z gryzieniem warg podczas całowania.

Zdaniem Zygmunta Freuda ruchy wykonywane podczas całowania warg partnera są prawie identyczne do tych, jakie towarzyszą ssaniu matczynych sutków i smoczka. Również Adrianne Blue, autorka książki Pocałunek: od metafizyki do erotyki mówi o tym, że całowanie jest czynnością instynktowną - przedłużeniem odruchu ssania, którego uczymy się już w łonie matki.

Zbyt agresywny pocałunek oznacza brak pewności siebie i chęć potwierdzenia własnej wartości. Przygryzanie warg podczas całowania może sygnalizować, że partner jest zazdrosny i się nie poddaje. Dobrze znany francuski pocałunek jest oznaką maksymalnej pasji i atrakcyjności fizycznej.

Co to znaczy, gdy kobieta gryzie Twoją wargę? Na przykład, jeśli kobieta denerwuje się Twoją reakcją na coś, co zrobiła, może przygryźć wargę. Wszystkie kobiety wiedzą, że inna kobieta zagryzie wargę wokół seksownego mężczyzny - to po prostu oznacza, że jest podekscytowana przebywaniem w jego pobliżu i próbuje obnosić się ze swoimi kobiecymi ustami, aby on też był podekscytowany.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności