Jak się całować, żeby rozbudzić namiętność?

5 cennych wskazówek na temat namiętnych pocałunków, o których powinien wiedzieć każdy facet!

Pocałunek zawsze powinien być namiętny !!, bez tego nie byłby tak słodki. Na temat całowania napisano już wiele książek, poniżej zamieszczono kilka wskazówek jak namiętnie całować:

Namiętny pocałunek powinien być, ssący z lekką przymiarką na wsunięcie języka. Coś jak pomiędzy ssaniem miętusa, a pochłanianiem lizaka – zresztą podobnie słodkie:)

Pieszczenie warg dziewczyny, to mimo wszystko skomplikowana sprawa. Nie zdajemy sobie sprawy, ile rzeczy mogłoby pójść źle! Jeśli, tak jak ja, nosisz okulary na nosie to je zdejmij – zaparują ci – i się ośmieszysz, romantyzm padnie na twarz i zostanie zdeptany dowcipem, dodatkowo przeszkadzającym i tworzącym sztuczne bariery.
Jak masz nos, a wierzę, że masz, to lepiej nieco przechylić głowę i patrz, gdzie nim celujesz !!

Kobiety lubią zamykać oczy, kiedy się całują, ale dobry kierowca musi mieć oczy dookoła głowy… Potem możesz je zamknąć jak już zaparkujesz w Jej ustach. Można zacząć myśleć!
Na początku czas będzie się nieźle wlókł… obiecuję Ci to. Będziesz miał dużo czasu, by się zastanowić nad wieloma życiowymi sprawami; że ma miły zapach, który nie wiadomo dlaczego z niczym, a zarazem z wszystkim się kojarzy, smakować smak szminki i nie wiedział, czy to smaczne, czy nie, czy jesteś w tym dobry. Tu chodzi o przyjemność.

Trzeba zdać się na instynkt i kreatywność. Dłońmi delikatnie głaskać policzki, trzymać za ręce, gładzić nogi… Koordynacja jak w samochodzie – z początku nie wiadomo jak można opanować na raz wszystkie kończyny i jednocześnie myśleć o drodze, ale jest to do opanowania. A Ty kiedy ostatnio namiętnie całowałaś/-eś się z partnerem?

Nastolatki czasem są jak młode, niesforne anioły, które są tak ciekawe tego, co zakazane, że składają pocałunek na ustach diabła...

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności