Całowanie na deszczu

Przypomnij sobie jak idziesz ulicą, w parze z piękną kobietą. Właśnie kończy się Twoja randka. Nagle zaczyna padać deszcz. Co robisz? Trzymacie gazetę nad swoimi głowami? Nie, nie stój tak i przejdź do pocałunku.
Romantyczne historie znane są już od początku istnienia człowieka. Idealny romantyczny moment był zakorzeniony w naszej podświadomości przez całe życie. Poprzez filmy, książki, obraz kobiety i mężczyzny obejmującego ją w tej doskonałej chwili został napiętnowany w naszych mózgach. Jesteśmy skłonni uwierzyć, że to jest jak miłość. Niestety, jednak życie nie jest idealne. I wyczekiwanie na tę jedną specjalną chwilę która może nigdy nie nadejdzie. Zdajemy sobie sprawę, że szansa na jakąś niezwykłą romantyczną chwilę jest jak kaprys. Jest pewna stronie internetowa, która jest w zasadzie listą rzeczy do zrobienia za Twojego życia.

Z ciekawości postanowiłem zajrzeć na dziesięć najlepszych rzeczy, które ludzie mieli na swoich listach. Jedna wpadła mi w oko, a mianowicie po prostu pocałować w deszczu. Na dzień dzisiejszy, istnieją 15 196 ludzi, którzy chcą to zrobić. To tylko mała próbka tego świata!!!. Jeśli przeskalujemy to w górę, to nie trudno sobie wyobrazić, że są setki milionów ludzi, którzy chcą doświadczyć tej jednej rzeczy. Nic więc dziwnego, że większość z tych osób to kobiety. Myśl o idealnym momencie jest tak zakorzenione w naszych myślach, że kobiety są w stanie umieścić to na swojej liście rzeczy do zrobienia. Problem jest, to aby do zrobienia tego trzeba zgrać spontaniczność i romantyzm. Nie można zaplanować czegoś takiego. Więc jak to wykorzystać to dla naszych korzyści? Wiem że to trudne aby stworzyć taki perfekcyjny moment, ale dlaczego nie spróbować? Chwila ta nie musi być doskonała w ogóle. Wystarczy zbliżyć się wystarczająco blisko. Na przykład, jeśli chcesz się całować w deszczu, trzeba tylko trzy rzeczy: dziewczyna, która chce Cię pocałować, lokalizacja na zewnątrz i trochę deszczu:). To nie ma znaczenia, czy pocałunek jest niechlujny, deszcz powoduje że się ocieracie lub jeden z was wpadnie do kałuży. To nie musi być doskonałe, ponieważ Ona opowie jej przyjaciółkom, tak będzie:) Czy kiedykolwiek słyszał ktoś opowiedaną historię, która się coraz bardziej imponująca za każdym razem, gdy to powiedział? To nie dlatego, że są kłamstwa, historia jest prawdziwa. To są szczegóły, które się ponownie ustalane, pewne rzeczy się pominięta - niektóre rzeczy są zdobione. Z biegiem czasu, historia zostaje przekształcona w coś, co można odczytać z powieści, coś bardziej podobnego do nieuchwytnego perfekcyjnego momentu A kiedy Ona siedzi opisując idealny moment swoim przyjaciołom, a Ty jesteś w tej historii i będziesz tym, z którym tak się stało. Ona może ostatecznie przekreślić rzecz na jej liscie do zrobienia w życiu i powiedzieć z błyskiem w oczach, że tak, Pocałowałam w deszczu.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności