Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies    Rozumiem

Filmy o całowaniu
Filmy na temat całowania, różne rodzaje pocałunków w filmach
- całowanie występuje w dużej ilości filmów - w ostatnim filmie o top pocałunkach - zagadka, trochę ich też jest w takim bycie jak internet, poniżej znalezione podczas zgłębiania tematu filmowych pocałunków. Od niewinnych przez namietne po naprawdę hot. Można nakręcić swoje, ale nie koniecznie wrzucać do sieci, jak kto woli:) Sztuka całowania to jedna z najważniejszych form pieszczot w sztuce miłosnej. W starych traktatach sztuki miłosnej poświęcono jej wiele uwagi i wyodrębniano różne formy. Nawet tak piękna sprawa jak pocałunek, musiał wywalczyć swoje prawo do "występowania w filmie", a łatwo nie było. W roku 1933 wprowadzono w Hollywood Kodeks Hays'a, mówiący o tym, co można a czego nie można pokazywać w amerykańskich filmach. Oprócz zakazów dotyczących zbrodni, grzechu, narkotyków i złego uczynku znalazł się też pocałunek. Aktorzy nie mogli się całować na ekranie dłużej niż 15 sekund, a pocałunki excessive były całkowicie zakazane. Trwało to do roku 1966, a właściwie to do 1968, w którym to roku wprowadzono podział na filmy dla dzieci i dla dorosłych. Jednym z najbardziej spektakularnych pocałunków w kinie miał miejsce na planie filmu "Przeminęło z wiatrem", inne filmy to: Moulin Rouge!, Spider-man, Seksmisja, Matrix, Niebo, Niewierna, Powrót do przyszłości.

Należy też podkreślić że wątek całowania występuje w wielu znanych produkcjach filmowych. Poniżej macie top pocałunków filmowych. Zgadujcie z jakich filmów pochodzą!!!