Co oznaczają otwarte oczy podczas całowania?

Rodzaje pocałunków i ich znaczenie

Całowanie jest fajne, bez względu na to, czy jesteś na pierwszej randce, czy z kimś, z kim jesteś już od dawna. Bliskość, lekkie pocieranie nosa, muskanie ustami - wszystkie te ruchy mogą być ekscytujące i intymne.

Zrelaksuj się i ciesz się chwilą. Jest tak wiele sposobów na całowanie. Zabawa polega na odkrywaniu ich z kimś, kogo lubisz. Poniżej kilka rodzajów pocałunków, ich znaczenie, oraz kilka porad, jak sprawić, by były seksowne i zabawne dla Ciebie jak również dla Twojego partnera.

Pocałunki mówią bardzo wiele o intencjach partnera, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu i we wczesnej fazie znajomości w ogóle. Sygnały, które są wysyłane przez Twój pocałunek, mogą być czasami mylące, więc poniższe wskazówki mają pomóc w identyfikacji uczucia i intencji partnera. A więc rozpoznaj intencje swojego przyszłego partnera/partnerki uwzlędniając poniższe wskazówki.

Pocałunek w policzek

To bardzo miły pocałunek. Może oznaczać wiele różnych rzeczy, w zależności od osoby, jak długo ją widujesz. Pierwsze spotkanie może oznaczać, że Twój partner bada sytuację, nie działa agresywne. W takim wypadku może to oznaczać, że Ty musisz zainicjować prawdziwy pocałunek w usta. Przejmij inicjatywę!

Szybki pocałunek

Pocałunek tego rodzaju w nowym związku zazwyczaj oznacza lubię cię albo to było zabawne. Ludzie, którzy go stosują, nie są w stanie werbalnie wyrazić swoich uczuć.

Pocałunek z otwartymi oczami

Co oznaczają otwarte oczy podczas całowania

Jeśli zauważysz, że inni nie zamykają oczu, podczas gdy całujesz, oznacza to, że osoba jest bardziej obserwatorem niż uczestnikiem sytuacji. Nie przejmuj się bardzo tym.

Pocałunek z zamkniętymi oczami

Ten typ pocałunku jest otwarty. Kiedy zamykasz oczy, Twój zmysł dotyku jest wzmacniany, a zatem może pełniej cieszysz się pocałunkiem.

Nieprowadzący pocałunek

Czy podczas pocałunku czujesz jak inna osoba jest mniej zaangażowana? To może być znak, że jest zajęta innymi sprawami, więc pocałunek nie prowadzi nigdzie.

Pełny pocałunek usta

Oczy zamknięte, całowanie powolne. Oboje cieszycie się z fizycznej interakcji. Jeśli całować kogoś to w ten sposób.

Pocałunek francuski

Całowanie z otwartymi ustami, przy których języki są w pełni zaangażowane. To znak, że człowiek całuje namiętnie i nie powstrzymuje w kategoriach fizycznego połączenia z Tobą.

Podróżny pocałunek

To typ, który rozpoczyna się w jamie ustnej, podróżuje do różnych części twarzy i szyi, a następnie w dół. Ten pocałunek zmierza do podniecenia i zazwyczaj prowadzi znacznie dalej niż pocałunki. Jeśli nie jesteś gotowa na seks, lepiej przystopuj partnera.

Niezdecydowany pocałunek

Może sugerować, że ktoś jest nieśmiały w interakcji fizycznej lub nie jest pewien, w jaki sposób reagować. W każdym przypadku Twoja odpowiedź będzie zależeć od tego, czy pocałunki będą dalej powtarzane i ile razy.

Pocałunek zajęty

Jego twarz jest skoncentrowana na sobie tak, że czujesz więcej bólu niż przyjemności? To znak, że partner nie ma pojęcia, co robi. Dlatego należy być miłym i dać do zrozumienia, że ​​powinniśmy zmniejszyć intensywność.

Pocałunek amerykański

Jedna z ulubionych pieszczot amerykańskich nastolatków (stąd też nazwa). On delikatnie ssie jej górną wargę, podczas gdy Ona pieści go swoją dolną wargą. Jest to nader ekscytujące szczególnie dla niej, ponieważ na kobiecej górnej wardze znajdują się nerwy, połączone z łechtaczką.

Pocałunek hiszpański

To namiętny pocałunek z kostką czekolady w ustach jednego z partnerów. Całowanie powinno trwać aż do całkowitego rozpuszczenia się słodkości.

Pocałunek portugalski

To rytuał powitalno-pożegnalny. Witamy się i żegnamy dwoma całusami w policzek - najpierw w lewy, potem w prawy. Nie dotyczy to spotkań samych mężczyzn, którzy podają sobie tylko dłoń. Zwyczaj ten nie jest też praktykowany podczas spotkań biznesowych, wizyt u lekarza czy rozmów o pracę.

Opisane i wypróbowane typy pocałunków zostały już wypróbowane przez kilkaset osób. Spróbuj i Ty! Pocałunek w usta jest chyba najbardziej oczywisty.

Pocałunek w szyję

Jest najbardziej obok pocałunku w usta lubiany przez kobiety. Gdy Twój partner całuje w szyję, oznacza że chce więcej i zwykle nie przestanie całować, dopóki tego nie otrzyma.

Pocałunek w ramię

Jest to zazwyczaj zaproszenie do wspólnych pieszczot.

Pocałunek w palec

Temu rodzajowi pocałunku może towarzyszyć głębokie spojrzenie prosto w oczy – to zaproszenie do flirtowania.

Typ pocałunkuRomantyczne znaczenie
Pocałunek w policzekChcę Cię lepiej poznać
Pocałunek w czołoZależy mi na tobie
Pocałunek w rękęJesteś kochany
Eskimoski pocałunekSprawiasz, że sie uśmiecham
DzióbkiLubię Cię
Pocałunek w nosJesteś słodki
Pocałunek motylaJesteś słodki

Znaczenie pocałunku dla mężczyzny

Podczas pocałunku u mężczyzn wydziela się znacznie więcej oksytocyny - hormonu zwiększającego więź emocjonalną, niż u kobiet. Całowanie pomaga kobietom oceniać zdrowie i jakość potencjalnych partnerów płci męskiej, a także ich potencjał zaangażowania w związek. Kobiety potrzebują czegoś więcej niż pocałunek, żeby związać się z kimś na stałe.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności