Singapurski pocałunek - co to jest?

Technika kabazza - singapurski całus

To niezwykły sposób całowania tzw. technika kabazza, polega na doprowadzaniu mężczyzny do orgazmu tylko skurczami mięśni pochwy. Aktywną stroną jest w tym przypadku kobieta - od tego, jak będzie posługiwać się swoja waginą, jakie manewry nią wykonywać zależy, jaki osiągną orgazm. Technikę tę od wieków znają i praktykują prostytutki na Dalekim Wschodzie - wywodzi się ona z Indii. To tam nosi ona nazwę singapurskiego pocałunku. Ponieważ najlepsza partnerka to taka, która jest damą w salonie, a kurtyzaną w łóżku, może warto opanować tę sztukę dla swojego faceta?

W niektórych krajach są nawet specjalne szkoły nauki kabazza. W USA organizowane są 6–8-miesięczne kursy! Ich absolwentki potrafią swoimi waginami nie tylko wykonywać takie ruchy, jak skręcanie, wyciskanie, pulsowanie, ale mogą nawet wystrzeliwać z nich różne drobne przedmioty wcześniej tam umieszczone - nawet na odległość kilkunastu metrów! Oczywiście przedmioty te są waginie przyjazne, a więc nie mogą mieć żadnych ostrych brzegów. W sztuce kabazzo absolutnie nie chodzi o strzelanie pochwy, ale tylko przykład na to, jakie w niej drzemią możliwości.

Kobieta, obdarzająca swego partnera singapurskim pocałunkiem z pewnością okaże się pożądaną kochanką. Singapurskie pocałunki to propozycja dla obojga. Ona, ćwicząc swoją waginę, będzie miała więcej orgazmów, a każdy następny okaże się intensywniejszy od poprzedniego. Dzięki tej sztuce uaktywnią się te miejsca erogenne, o istnieniu których nie miała wcześniej pojęcia. Mistrzyni w technice kabazzo będzie mogła cieszyć się seksem przez długie, długie lata, bo sztuka ta jest idealnym treningiem dla wszystkich mięśni miednicy, a im bardziej są one sprawne - tym lepszy seks.

Mięśnie tego obszaru to głównie mięśnie Kegla, które znajdują się między kością łonową a ogonową. Zagrożeniem dla ich sprawności są porody, ciężka praca fizyczna, ćwiczenia siłowe, zaburzenia hormonalne, niektóre choroby, siedzący tryb życia. Najprostszym sposobem poprawy stanu mięśni miednicy są ćwiczenia, polegające na wstrzymywaniu strumienia moczu podczas siusiania (10 serii po 3 sek. trzy razy dziennie) oraz napinanie mięśni Kegla w każdej innej sytuacji. To ćwiczenia dla początkujących. Można do nich także zaliczyć test banana, zalecany przez amerykańską seksuolog, dr Deborah Sundahl. Test polega na tym, że średnio dojrzałego banana należy obrać ze skórki, umieścić w torebce foliowej i włożyć do pochwy, a następnie ściskać. O perfekcji można mówić, gdy banana uda się zgnieść jednym ruchem waginy. Istenieją ćwieczenia które cwiczą te mięśnie, pomagają również kulki dopochwowe nazywane też kulkami gejszy. Opis ćwiczeń i dalsza część artykułu znajdują się tu Singapurski pocałunek - technika kabazza - technika zaciskania mięśni kegla.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności