Jak całować po piersiach ?

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu - jak pieścić kobietę

Gdy większość ludzi zbliża się do partner(-a/-ki) piersi kierują bezpośrednio na sutki. Według mężczyzn to rozumowanie jest logiczne. Sutek jest najbardziej pobudliwą częścią piersi kobiety, więc po co marnować czas na mniej ważnych obszarach, dlaczego nie dostać się do celu! Nie jest to jednak dobry pomysł.

Złożoność kobiet

Kobiety są o wiele bardziej złożone. Kobiety kochają się zastanawiać, co jest będzie dalej. Napięcie i oczekiwanie dla niektórych kobiet najwięcej je kręci. Kobieta to kocha nie czekając na skraju fotelu, podczas uprawiania miłości, kobiety wolą do budować napięcie w kierunku centrum zainteresowania, niż iść do celu bezpośrednio.

Działanie... jak podniecić dziewczynę

Gdy całuje się piersi, najlepiej jest zacząć od bazy, najdalej od punktu sutek - całować, skubać i lizać piersi wzdłuż podstawy, dookoła piersi. Poruszaj się bardzo powoli... jak ślimak aby zatoczyć koło, następnie przenieś usta nieco wyżej, o pół cala powyżej podstawy. Powtórz dziobanie-całus-lizanie wokół jej piersi wzdłuż tego nowego okręgu- zatocz koło. Kręgi stają się krótsze, zbliż usta do brodawki. Przenieś usta na sutek, który naprawdę budzi ją; a bardziej można go opóźnić, bardziej ją podniecić. Na tym etapie, niektóre kobiety błagają (dosłownie) kochanka aby podjadał brodawki w ustach, albo Ona sama wpakuje sutek w jego usta. Ona będzie dziękować za to później, ruszać w kółko piersi, wyżej i wyżej, coraz bliżej sutka. Tuż przed dotarciem do sutek, po przybyciu na ciemna plamę wokół niego, otoczka, przestań dziobanie-całus-lizanie tu. Używając tylko czubka języka, liż okólnik otoczki, w kółko, rób wszystko, aby uniknąć sutka, wreszcie, sutek - liż brodawki, a następnie delikatnie dmuchać na nie. Powoduje to, kontrastujące odczucia ciepła/wilgoci, a następnie schłodzeniu. Większość kobiet kocha go. Następnie obniż swoje usta na jej sutek całkowicie z wilgotnym ciepłem Twoich ust. Podczas gdy jej sutek jest w ustach, otocz go wokół wewnętrznie językiem. Następny podjadaj brodawki w ustach i na przemian liż, ssaj i "trzepocz-językiem". W tym samym czasie ugniataj piersi wraz ze wzrostem sztywności.

Pragnienia kobiet


Czego kobiety nie lubią? Po pierwsze skręcania. Skręcanie jej sutków jak strojenie stacji radiowej jest czymś czego nie lubią. Po drugie gryzienie. Gryzienie jej piersi i sutków, zbyt mocno, bez delikatności i bez ciepła, pasji. To pewne sposób, aby odstraszyć większość kobiet.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies    Rozumiem