Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies    Rozumiem

Namiętne całowanie z języczkiem to grzech ?

Pocałunek zawsze powinien być namiętny !!, bez tego nie byłby tak słodki. Na temat całowania napisano już wiele książek, poniżej zamieszczono kilka wskazówek jak namiętnie całować:

Namiętny pocałunek powinien być, ssący z lekką przymiarką na wsunięcie języka. Coś jak pomiędzy ssaniem miętusa, a pochłanianiem lizaka – zresztą podobnie słodkie:)

Pieszczenie warg dziewczyny, to mimo wszystko skomplikowana sprawa. Nie zdajemy sobie sprawy, ile rzeczy mogłoby pójść źle! Jeśli, tak jak ja, nosisz okulary na nosie to je zdejmij – zaparują ci – i się ośmieszysz, romantyzm padnie na twarz i zostanie zdeptany dowcipem, dodatkowo przeszkadzającym i tworzącym sztuczne bariery.
Jak masz nos, a wierzę, że masz, to lepiej nieco przechylić głowę i patrz, gdzie nim celujesz !!

Kobiety lubią zamykać oczy, kiedy się całują, ale dobry kierowca musi mieć oczy dookoła głowy… Potem możesz je zamknąć jak już „zaparkujesz” w Jej ustach. Można zacząć myśleć!
Na początku czas będzie się nieźle wlókł… obiecuję Ci to. Będziesz miał dużo czasu, by się zastanowić nad wieloma życiowymi sprawami; że ma miły zapach, który nie wiadomo dlaczego z niczym, a zarazem z wszystkim się kojarzy, smakować smak szminki i nie wiedział, czy to smaczne, czy nie, czy jesteś w tym dobry. Tu chodzi o przyjemność.
Trzeba zdać się na instynkt i kreatywność. Dłońmi delikatnie głaskać policzki, trzymać za ręce, gładzić nogi… Koordynacja jak w samochodzie – z początku nie wiadomo jak można opanować na raz wszystkie kończyny i jednocześnie myśleć o drodze, ale jest to do opanowania. A Ty kiedy ostatnio namiętnie całowałaś/-eś się z partnerem?
Nastolatki czasem są jak młode, niesforne anioły, które są tak ciekawe tego, co zakazane, że składają pocałunek na ustach diabła...całowanie z pasją