Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies    Rozumiem

Czy całowanie się z dziwczyną to zdrada ?

Czy całowanie sie z inną, bedąc w związku to Waszym zdaniem zdrada??
"Jestem wierną dziewczyna, ale raz się zdarzyło nie wiem w ogóle jakim cudem to jakaś magia była. Ten chłopak z którym się całowałam też ma żonę i też pierwszy raz coś takiego mu się przytrafilo. Ja nie wiem w ogóle jak to się zaczęło wyszło jakoś samo i najgorsze jest to że nie żałuję tego i ten chłopak też nie. Co o tym sądzicie"
- cytowany wpis pochodzi z jednego z forum. W odpowiedzi ktoś udzielił odpowiedzi:

"Szukasz usprawiedliwienia ? W jednym filmie kiedys było , w ramach usprawiedliwienia ,ze : pocałunek to nie zdrada, po winie to nie zdrada , z dala od domu to nie zdrada , do buzi to nie zdrada wiec nie zdradzilas 4 razy . Ty tylko raz . Brawo ,standarty sie zmieniala , wartosci nie istnieją , nie bedzie prawdziwych zwiazków wiec nie bedzie zdrad . ZDRADZIŁAS , standarty na dzien dzisiejszy , teraz to juz z gorki , bedziesz zdradzac dalej". I dalej toczy się dyskusja na wspomniany temat. Każdy ma swoje sumienie i każdy myślę że uważa inaczej, kwestia indywidualna wg mnie. A wy co sądzicie? Czy całowanie to zdrada?